Moje videa

Neděle, 9. Březen 2008

Moje první video s názvem „San Andreas Stunt video 1″ vzniklo v roce 2005. Díky své popularitě jsem vytvořil zhruba do 3 měsíců nové stunt video. Poslední GTA San Andreas video s názvem „Flyn Roll“ vzniklo v roce 2007. A teď dělám videa podle potřeby. Koukněte se sami.

Parkour – The Beginnings [stáhnout...]

Záznam tréninku z období červenec – srpen 2008. Video se odehrává jen v jedné lokalitě. Chtěl jsem tím ukázat, co vše se dá na pár metrech trénovat. Parkouru se věnuji jen jeden rok a věřím, že časem se budu zlepšovat a toto video bude krásnou vzpomínkou na mé začátky. Celé video je v rozlišení 720×480 pixelů. Přeji příjemné a ničím nerušené sledování.

Parkour – Training Day [stáhnout...]

Parkour video TTS crew. Zachycuje záběry z našich zábavných tréninků z přelomu roku 2007 a 2008. Je to naše první TTS crew video. Vše bylo točené ve Strakonicích v místní Sokolovně. Pro ty, co chtějí vědět kdo jsem já, jsem v černých kalhotách s bílím pruhem a červeným tričkem.

GTA San Andreas – Flyn Roll [stáhnout...]

Moje poslední video z GTA San Andreas. Tohle video jsem vytvořil po 2 letech co jsem žádné neudělal. Po celou tu dobu jsem byl v klanu BTF, s kterým jsem se v roce 2007 tímto videem rozloučil. Prožil jsem fakt hodně zábavy a poznal jsem nové kámoše. Čas letí jako voda a už si s klanem nepíšu, ale tohle video je mi vždy připomene a celou tu zábavu, která s GTA byla.

GTA San Andreas – SA Stunt Video 2 [stáhnout...]

Druhé video na sebe nedalo dlouho čekat. Vzniklo přibližně za 3 měsíce po prvním. Je znovu v rozlišení 320*240px. Je to moje druhé video a bohužel jsem moc nevěděl, jakou písničku pro tohle video vybrat. Pracoval jsem na něm dost dlouho a pokud budete mít zájem, koukněte se na něj také.

GTA San Andreas – SA Stunt Video 1 [stáhnout...]

Moje první video. Vzniklo v roce 2005, kdy jsem hrál hru Grand Theft Auto San Andreas. Nečekejte něco světového. Je to v malém rozlišení (320*240). Měl jsem internet 56 kB/s, takže dalo zabrat, než jsem to na internet nahrál. Za kouknutí video ovšem určitě stojí.

{ Komentáře k článku }

Lionel

S tim GTA dost dobrý ;).

Tomáš Erlich

Díky. S posledním videem s názvem Flyn Roll jsem se dost snažil. Ostatní jsou spíše už jako vzpomínka na začátky. To ještě nikdo netušil, co se v GTA dá dělat :).

Tomáš Pučík

To GTA moc pěkné, ses vyblbnul. :D

Tomáš Erlich

To byly časy. Každý sledoval videa a chtěl se všechno hned naučit. To video dalo ohromně práce, ale výsledek stál za to. Dost pěkné vyblbnutí. Občas mi někdo řekl, že to není možné, že jsem cheater. Bylo to úsměvné. Je až neuvěřitelné co v té hře všechno šlo dělat…

Dominik

K Flyn Roll:
Dost dobrý dávám ti 10bodů z 10ti :D a ten čas je zakletej ne?:D 3:33

Tomáš Erlich

Díky. Hodně to pro mně znamená. Dalo to dost práce. Neustále opakování, dokud vše nebylo dokonalé. Jako ve filmu. K tomu zakletej čas. Taková menší perioda, které jsem si ani nevšiml :o).

Tom

Zdravím, udělal jsi moc pěkná GTA videa. Hrál jsem ho docela dost, ale podobné kousky se mi nepovedly. Hlavně se mi líbily skoky se čtyřkolkou (SA Stunt Video 1).

Pracuješ teď na novém PK videu? Nebo se už PK nevěnuješ?
Měj se. Ahoj.

Tomáš Erlich

Ahoj. Díky za pochvalu. Ono taky trvalo než se to povedlo. To bylo hodin práce. Jinak s čtyřkolkou byla sranda. Dalo se s ní dělat blbostí.

Ohledně Parkouru to vidím skepticky. Teď jsem konečně dodělal školu a prázdniny jsou tady, ale mám jiné plány. Chci udělat nový design blogu a připravit si nové články. Už mi lidé kolem plánovaného videa psali. Hudbu, kameru a scénář mám. Jde o to, že teď nemám s kým trénovat. TTS už není co bejvala a Parkouru se nevěnují. Sám trénovat nechci.

chlupAta mAma

noooo docelaaa slusny :D.

Tomáš Erlich

mAma z CSka? xD Jinak díky.

PS: Hraješ dobře CSko :))

chlupAta mAma

Jj přesně ta mAma :D. Blog máš fakt pěkný, někdy ještě zavítám, teď není moc času na pročítání :D

PS: Dík… ty taky nehraješ nejhůř :D.

Tomáš Erlich

Přivítej zas. Budu jedině rád. Jinak nové čtení bude někdy kolem poloviny prázdnin, či začátkem září. Bude taky novej design, tak se nelekni. Bude takovej… jinej. Bílej a jednoduchej. Mám rád jednoduché a krásné věci :).

Komentáře jsou pro tento článek již uzavřeny.

Předchozí příspěvek:

Následující příspěvek:

Tato stránka již není udržována. Děkuji za pochopení.