Mapy do her

Pátek, 7. Březen 2008

Na internetu je hromada map ke stažení, a tak mně napadlo, proč si neudělat vlastní. Zkoušel jsem tvořit mapy do her jako Bulánci a Soldat. Vytvořil jsem pár kvalitních map a za ty jsem rád. Nyní se již tvorbě map nezabývám…

Bulánci – Bludiště

Po internetu se dost rychle rozšířila mapa Teleport a tak jsem se rozhodl, že udělám další. Předešlá mapa se lidem líbila a to mně moc těší. Tak jsem vytvořil tuto mapu. Při testování s kámošem jsme si užili dost zábavy. Protože všechny obrázky k mapám si musím vytvářet sám je tato mapa bohužel poslední pro tuto hru. Doufám, že se Vám bude líbit.
Stáhnout mapu: bulanci_bludiste.zip [993 kB]

Bulánci – Teleport

Po čase jsem si vzpomněl na skvělou českou hru s názvem Bulánci. A zjistil jsem, že je málo kvalitních map pro tuhle hru. Určitě je to škoda a tak jsem vytvořil tuhle mapu. Dal jsem si s ní moc práce a opravil jsem dost chyb. Teď běží naprosto v pohodě a myslím, že je docela zábavná. Posuďte sami.
Stáhnout mapu: bulanci_teleport.zip [1,09 MB]

Soldat – BalikMap 3

Můj poslední balík map pro hru Soldat. Obsahuje 10 nejlepších map pro tuhle hru. Osobně ji doporučuji. Jsou tam opravdu pěkné mapy, které stojí za stáhnutí. Já jsem si u jejich hraní užil mnoho zábavy. Tímto balíkem končím tvorbu map pro tuhle hru. Pokud hrajete hru Soldat a už Váš nebaví furt ty samé mapy, tak doporučuji stáhnout.
Stáhnout mapu: soldat_balikmap3.zip [561 kB]

Soldat – BalikMap 2

Další várka 10ti map. Jsou už o dost lepší a je vidět, že se zlepšuji. Dost se mě líbí, ale furt to není ono. Můžete si je tu stáhnout, nebo se podívat na obrázky. Ať máte představu jak jsem se zlepšoval.
Stáhnout mapu: soldat_balikmap2.zip [157 kB]

Soldat – BalikMap 1

Pro tuhle hru jsem udělal mnoho map. Tady je na stažení můj první Balík map, který obsahuje 10map. Jsou to moje první mapy. Není to nic světového, ale přesto to sem vkládám na stažení.
Stáhnout mapu: soldat_balikmap1.zip [112 kB]

Soldat – TV_Bordel

Mapa do hry Soldat. Tahle mapa byla vyrobená pro natáčení jednoho videa. Náhled mapy tu není, protože celá mapa má tak málo kB, že nemá cenu ji sem dávat. Stáhněte si mapu a obrázek tam najdete taky :).
Stáhnout mapu: soldat_tv_bordel.zip [23,9 kB]

{ Komentáře k článku }

Rado

Hej ked chces naucim ta robit mapy do cs aj ked chces do hl.

Benny

Zajímavý mapy na Bulánky, konečně nějaká změna.

Tomáš Erlich

Díky ti. Snažil jsem se. Alespoň se zabavíš. Když jsem ty mapy zkoušel naposled, zjistil jsem, že hudba hraje klasická. Měla hrát ale ta, kterou jsem do map vložil. Nevím si rady. Jestli je budeš hrát ozvy se, co tam hrálo tobě :o).

RAdo

Dobre momentalne mam vela ucenie, ale medzi tym ti najdem nejake navody. Mam csmapping.eu je to slovensky.

Tomáš Erlich

Bohužel tolik volného času nemám. Číst návody, zkoušet všechno možné. Myslel jsem, že mi vše vysvětlíš sám. Mohl bych hned pokládat dotazy a ty odpovídat. Všechno by bylo rychlejší a nám by zbylo více času na další aktivity. Nehledě na to, že pokud mám trochu volna snažím se ho spíše využít o něco lépe. Snad budeš inspirovat ostatní. Možná si to někdo přečte a začne tvořit mapy.

Tomáš Kumhala

Hele, zkus udělat mapy do Far Cry 2.

Tomáš Erlich

Jak již píši víš. Tvorbou módu se již nezabývám. To byl rok 2005-2006. To už je dávno pryč. Není na to čas. Už to není ani zábava. Navíc by mód do takové hry byl moc pracný. Na takových věcech zkrátka už nepracuji.

Jediný co teď chystám je překlad vzhledu Thesis. Thesis je design pro weby poháněné systémem WordPress. Až tuto češtinu dokončím, vložím jej do sekce překlady tady na blogu. To by mohlo být někdy o prázdninách tohoto roku.

Komentáře jsou pro tento článek již uzavřeny.

Předchozí příspěvek:

Následující příspěvek:

Tato stránka již není udržována. Děkuji za pochopení.