Boti do her

Pondělí, 10. Březen 2008

Na hrách mě hlavně vadila inteligence botů. Tak jsem se rozhodl udělat vlastní a o něco chytřejší. Doufám, že se mi to povedlo a s těmito boťákama si zahrajete o hodně lépe, než s těmi, co jsou ve hře.

Soldat – Very Hard Bots

Tento balíček je dost podobný tomu předešlému. Balíček přidá do hry 50 botů s vyšší inteligencí a přidá boťákům originální jména. Pokud nemáte internet a hrajete s boťáky, určitě vás štve, že i když si je nastavíte na tu nejtěžší úroveň, tak střílí všude kolem, hlavně ne do vás. Tyto boťáci si vás určitě všimnou a jen tak se nenechají zabít.
Stáhnout: soldat_very_hard_bot.zip [18,8 kB]

Soldat – 40 Bots

V této hře bylo poměrně málo botů a tak se celkem opakovali jejich jména. Tento balíček přidá do hry 40 botů, kteří mají vyšší inteligenci a jiná jména. Pokud vás štve, že je ve hře málo botů a neustále se opakující jména (které navíc stojí za prd). Tak si stáhněte tohle.
Stáhnout: soldat_40Bots.zip [14,6 kB]

{ Komentáře k článku }

Dave

Pěkné, ale chtělo by to více botu do her např. CSko atd…

Tomáš Erlich

Tvorbě botu a celkově programátorských prací na počítači se již nevěnuji. I tak díky za komentář, ale myslím si, že dělat boty do hry jako je Counter-Strike je zbytečné.

Je to přeci hlavně multi-playerová hra…

ma

Ahoj. Hale mohl bys mně to také naučit? Pls.

Tomáš Erlich

Tomuhle se již nevěnuji. Psal jsem to nahoře. Čti komentáře. Mám už jiné starosti. Pokud se to, ale opravdu chceš naučit – stáhni si je a zkoušej je různě upravovat a popřípadě je tvořit do jiných her.

Buď samouk.

pepso360

Ahoj,
Tomáš si fakt dobry vo svojom programovani skušal som tvoje mapy, mody a pod. v hrach ako napr. Soldat, Bulánci… No a prišiel som k zavéru, že máš nato byť programator podľa mňa by si dokázal vytvoriť niejakú hru podobnu Soldatu a viac, držim ti palce a dufam že sa ti tento tvoj talent bude stále zlepšovať.

Komentáře jsou pro tento článek již uzavřeny.

Předchozí příspěvek:

Následující příspěvek:

Tato stránka již není udržována. Děkuji za pochopení.