Soutěž o Steam účet, Ulož.to kredit a další

Pondělí, 23. Červenec 2012

Rozhodl jsem se nastartovat nový týden soutěží. V tomhle hezkém počasí nechce být asi nikdo za počítačem a tak je jednoduchá a rychlá. Níže popíšu ceny a skromné požadavky pro zařazení do soutěže. Pokud máte zájem a chvilku času, pojďte to zkusit.

Tak pro začátek, co můžete vyhrát?

Není to nic světoborného, ale za tu chvilku je to určitě fajn. Co si myslíte o cenách můžete napsat i do komentářů, rád si názory přečtu. Chtěl jsem do soutěže zařadit i hru Diablo 3, ale kvůli ceně by to byl příliš drahý špás a tak jsem od toho opustil. Doufám, že i tak si zasoutěžíte rádi.

  • První cenou je Steam účet. Konkrétně balíček Source Multiplayer Pack. Balíček obsahuje hru Counter-Strike: Source, Counter-Strike: Source Beta, Day of Defeat: Source, Half-Life 2: Deathmatch a Half-Life 2: Lost Coast. Běžná cena takového balíčku je cirka 600 Kč.
  • Druhou cenou je HTML framework Thesis pro WordPress. Přesněji verze Personal Option o běžné ceně 1800. Jedná se o velmi dobře nastavitelnou šablonu se silným zaměřením na rychlost a SEO.
  • Tření cena je postavička v MMORPG hře NosTale. Postava má 38 Level, slušnou výbavu, pár užitečných předmětů a 3 miliony zlaťáků.
  • Čtvrtou cenou je VIP účet s kreditem 6 GB na oblíbené úložiště Ulož.to pro rychlé stahování bez omezení.
  • Pátá cena je 1.900.000 kreditů do reklamního systému VRS.cz. Konkrétně jsou to kredity k použití pro bannerovou kampaň.
  • Šestá cena je 380.000 kreditů ve výměnném reklamním systému Bannery.cz. K tomu 30.000 kreditů a PPC kredit 320 Kč na KLIK.cz
  • Poslední cena je pro dva z vás. Jedná se o odkaz v postranním menu blogu na 2 měsíce zdarma. K čemu ho využijete je už na vás.

Když se řekne internetová soutěž, představím si snadnou odpověď a to, že při odesílání musíte napsat e-mail. Ten si pak schovají a budou vám na něj posílat spam či ho někomu prodají. O to mi vážně nejde, nebojte.

Co musím udělat, abych měl šanci vyhrát

Jsou dvě možnosti. Zaprvé můžete poslat odkaz (až na tento) na jakýkoliv článek na svůj Twitter (musíte mít ovšem více jak 100 následovníků). Pokud nemáte Twitter, nabízí se druhá možnost. A to ta, že k některému článku napíšete věcný komentář. Snadné, že?

Poté stačí na můj e-mail poslat odkaz na zprávu (komentář či Twitter) a já si vás přidám do seznamu, z kterého budu vybírat výherce. Ty vyberu náhodně generátorem. Každý dostane jedno číslo a pokud padne to vaše, vyhrál jste. K vylosování výherců pak použiji tento generátor náhodných čísel.

Další informace a podrobnosti o soutěži…

Soutěž bude trvat 10 dní (do 1.8.2012) a po ukončení bude článek uzavřen. Výherce informuji přes e-mail. Také je napíšu sem do komentářů. Pokud tedy chcete vědět, kdo vyhraje ceny, odebírejte zde komentáře. Do komentářů mi také můžete napsat něco o tom, co si myslíte o soutěžích na blozích. Vím, že to už někdo zkoušel a setkal se s nedůvěrou.

{ Komentáře k článku }

ondrg

Chtěl jsem se včera zúčastnit na poslední chvíli, ale 20 minut před půlnocí byl web nedostupný, tak jsem to nakonec vzdal.

Ale jinak rozhodně dobrý nápad :-).

Tomáš Erlich

Díky. Měl jsem tu nějaké věci, které už nepotřebuji a tak jsem si řekl, že můžou někomu udělat radost. Navíc jsem nikdy soutěž na internetu nepořádal, takže to beru jako zajímavou zkušenost. Snad budeš mít větší štěstí někdy příště, když na něco přijdu.

Tomáš Erlich

Na začátku měsíce byla uzavírka této soutěže a tak bych se tady rád podělil o pár zajímavostí a vyhlásil vítěze.

A ceny vyhrávají: Václav Bešťák, Stanislav Kaska a Petr Kovanda. Gratuluji vám!

Článek měl za těch 10 dní cirka 700 shlédnutí. Proklik u RSS byl docela nízký (asi 30 %, což je o hodně méně než normálně). Soutěž jsem přidal i na nějaké soutěžní portály. Z nich přišlo 150 návštěvníků. Z Facebooku pak 60 a Twitteru 45.

Tímto bych článek uzavřel, děkuji všem za účast.

zkusmo

Díky za ceny. 6,35 GB kredit na Ulož.to mě nijak nenadchl, používám něco jiného, ale přesto za výhru děkuji. Co mě opravdu potěšilo je Thesis 1.8.5. pro WordPress. Snad framework brzy využiji. Ještě jednou díky. Ostatním co vyhráli blahopřeji.

Tomáš Erlich

Když jsem ho kupoval, tak to byla docela velká investice, ale vyplatilo se. Vzhled jsem si upravil dle svého a nastavení v administraci je perfektní.

Nejlepší mi přijde možnost přidávání skriptů, obrázků, popisků (desc.) a upravování titulků u článků bez použití nějakého dalšího pluginu.

Vše podstatné je zkrátka po ruce a abych pravdu řekl, jinou šablonu bych už na blog nechtěl ani za nic :).

Petr Kovanda

Ahoj,
chtel bych Tomasovi podekovat za ceny, vsechny mi udelaly radost a vsechny take vyuziju. Po pravde, je to asi poprve, co jsem neco vyhral. Nicmene soutez uz jsem take poradal a byla uspesna, tenkrat se zucastnilo 26 lidi.

Preji Tomasovi hodne uspechu a jeste jednou diky.

Komentáře jsou pro tento článek již uzavřeny.

Předchozí příspěvek:

Následující příspěvek:

Tato stránka již není udržována. Děkuji za pochopení.