Jděte do prdele! (18+)

Čtvrtek, 20. Březen 2008

Tento článek jsem napsal v dost nasrané náladě. Asi po měsíci jsem se rozhodl, že ho sem nakonec umístím. Tohle je zároveň jediné místo na blogu, kde můžete bez úhony nadávat. Když je člověk nasranej musí to dostat ven. Já to dostal ven tímto článkem :).

Už toho mám dost aneb má básnička

Už toho mám dost. Už mně to sere!
Všichni mně serete. Všechno mně sere!
Kurva už jděte do prdele!

Nenávidím Vás. Všichni debilové, zmrdi, kreténi! Seru na Vás.
Všichni mně jen trapně zneužíváte.

Jděte do prdele!

Když je někdo hodnej, ochotnej, znamená to, že ho budete využívat?
Kurva, idioti zasraný!
Myslíte si, že jsem arogantní, ale já kurva myslím 100x víc na Váš než na sebe!

Seru na ty všechny nadutý a nadřazený kokoty.
Zkuste někdy nepřehlížet ostatní lidi!
Nenechám se od Vás posrat!
Jste jen banda nedoceňujících zmrdů, idioti!
Svět je zkurveně nespravedlivej, ale od tebe jsem to nečekal.

{ Komentáře k článku }

Kondor jr.

Pěkně si to napsal… moc pěkně Tome (:.
Hamburger z hovna! Nanuk ze zmrzlý krvavý vložky! Kurva, sračka, píča, prdel, kozy, čurák, kunda, mrdka, Barbra Streisandová!

Eduard Nud

Já bych mohl povídat. Celý život mi pořád někdo ubližoval. Šikanoval. Teď se mi buď smějí nebo přede mnou přinejlepším odcházejí. A já nemám už tu sílu pořád něco někomu dokazovat. Uzavřel jsem se do svého světa, protože zde jsem alespoň v bezpečí.

Nechce se mi být odkázán na milost nebo nemilost druhých.

Jak by řekl kapitán Nemo: Končíme. Uzavřete všechny ventily. Ne.. dveře. Taky ne. Otvory? Potápíme se. Plujeme na Tajůplný ostrov. Tam sice nebudeme nikdy šťastni, ale také ne nešťastni. Rozhodně nepší, než se pořád dostávat do konfliktu s těmi… námořníky.

Vachtfeidl miloš

Edo na rozdíl od tebe kdy ty jsi byl zdravý, tak já v opačném směru jsem měl pod malička problémy se sluchem tudíž jsem byl na tom hůř než ty. Ale po letech jsem se zvedl a vše jsem snadno mým „spolužákům dovedl odpovědět i pomocí facek“ a byl jsem překvapen že to pomohlo. Drž se a dokaž že nejsi bačkora. Musíš sám sebe ovládnout. Miloš.

Tomáš Erlich

Každý to řeší jinak. Facka může být zajímavá, ale já pochopil, že stačí reagovat na to, co říkají. Většinou stačí pronést pár slov a najednou zjistí, že dělají blbečka jen oni ze sebe. Stáhnou ocas a utečou. Slovo má velkou váhu, když se umí použít.

Jára

Ta část kde píšeš že když je člověk hodný, tak toho druhý zneužijí, tak to já zažívám celej život. Každej mě využívá.

Tomáš Erlich

Tak to většinou bejvá. Nikdo tě nezná, ale jak máš peníze a moc. Najednou přileze hromadu lidí a dělají jak kdybyste byli nejlepší přátelé. Takové lidi je dobré poslat do p… Já to řeším jednoduše. Chovám se ke každému stejně a pokud přijde někdo, kdo by chtěl půjčit a nevycházíme spolu tak odmítnu. Nemá cenu se těmito lidmi zabejvat. Pokud by jsi každému jen dával za chvíli by jsi neměl nic. Na prvním místě by jsi měl být ty sám. Až potom rodina a přátelé.

Vasil

Tak teď si vyjádřil to s čím se potýkám často i já :).

Tomáš Erlich

Některý lidi jsou doopravdy idioti. Tento článek mi to neustále dokazuje, ale proč se tak chovají? Lidi, který si hrají na kamarády a pak Vás zradí. Měl jsem nejlepšího kamaráda. Nechápu, že jsem neviděl to, co se děje. Začal šílet. Nesnášet mně. Otevřel jsem oči a už tu byla další epizoda. Můžu ti říct jedině jednu radu. Spoléhej se sám na sebe. Pravý přátelé jsou opravdu důležitý. Nevyserou se na tebe, když tě ostatní pomlouvají. Jako udělal on.

Em1n3m

Hej kluku ty mi mluvíš z duše :-D. Taky bych mohl mluvit o jedný píče Šarlotě. Neváží si ničeho kráva. Píča jedna mrdka motherfucker Fuck a fuck a fuck jí čubce.

Tomáš Erlich

No. Tak vulgárně. Mohu se zeptat, co ti provedla?

PS: Posloucháš rád Eminema? :).

Em1n3m

Jooojooo. Poslouchám rád velice :-D. Co mi provedla? :-D Sám já nevím :-!. Ale každýho jenom pomlouvá i svoji nejlepši kámošku.

Jarda

Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírání stálo za to… Nedávno sem přišel o jednoho nej kámoše. Měl něco s plícema. Jako kdybych mu neříkal ať to svinstvo nečadí.

Tomáš Erlich

Ou. To je mi hrozně líto. Pokud jsi ho měl opravdu rád, pokud to byl opravdu nejlepší kámoš, je to těžký. Zatraceně těžký. Chápu to. Jako by se svět kolem zastavil a tebe nezajímá naprosto nic. Furt jen přemýšlíš proč. Proč zrovna tobě umřel ten nejbližší člověk na světě… znám ten pocit :(. Je mi to líto. Drž se!

Lolek

Jo kluci. Lidi už jsou takoví a asi se nezmění. Sám jsem ztratil kamaráda, znali jsem se od čtyř let, pak přišel někdo jiný a on byl v háji, ale přemýšlel jsem jestli není náhodou i chyba na mojí straně. A ještě k tomu moje povaha, teď nemluvím skoro s nikým a ostatní lidi tím pádem na mě začínají taky srát.

Jinak hezký.

Tomáš Erlich

Díky. Psaní tohohle článku bylo dost spontánní. Mrzí mne, že jsi si to taky prožil. Člověk potřebuje svého nejlepšího kamaráda (kamarádku). Prostě mít člověka, kterému může věřit a říct cokoliv. Já ho taky ztratil. Možná nebyl tak skvelej. Když se na tebe člověk vysere a neřekne ani slovo. Nevím jestli bych mu už mohl věřit.

Možná se mi to všechno pěkný jen zdálo. Těžko říct. Nejde najít náhrada, ale čas jde dál a najdou se další lidičky, kterým můžeš věřit. Dneska mám… 3-4 lidi, kterým můžu říct cokoliv. Lidi, kterým věřím, ale stejně – už nikdy nebude jako dřív…

PHATE

Dost často se taky cítím být zneužíván ostatníma, ale tohle břemeno nesou asi všichni „o něco nadanější“ nebo odhodlanější něco udělat. Nemá smysl „srát“ na všechny, neboť budeš brzy rozdrcen ať chceš nebo nechceš. Rád jsem bojoval proti celýmu světu, ale ta doba už je pryč. Není z toho nic jinýho než nervy a otlučený klouby od boxovacího pytle…

Proto dělej věci pro Tebe, věci co Tě baví a v kterých vidíš smysl. Už dlouho omezuji svůj okruh přátel jen na ty nejloajálnější a snažím se obklopit dychtivými mozky, ale moc jich není :-(.

Jsou dvě skupiny lidí, Ti co chtějí poznávat svět a Ti kteří ne. Jedna skupina nenávidí druhou…

Hodně štěstí s Tvým světem.

Tomáš Erlich

Pěkně napsaný komentář. Nemám, co bych dodal.
Díky.

Salamander

Svět je stará hnusná kurva, která je schopná Vás srazit na kolena, udělat ty nejhorší věci a vzít Vám naprosto všechno, ale i vy se můžete bránit. Můžete vstát a bojovat do posledního dechu, buď bude ona kontrolovat Vás, nebo Vy ji.

Život je křehký a je jen na nás jak se s tímto světem vyrovnáme, zdali mu podlehneme nebo zvítězíme.

Kristýna*

Svět je plnej zasranejch kokotu! a občas fakt už nevim jestli se jim postavit nebo jim utýct… a neco si udelat a naposled se podívat na ten zasranej svět a pak už nic! ale kdyz už postavit tak jak?!

Tomáš Erlich

Určitě ne tak, jak to dělají někteří a to sice tak, že jsou to stejný ho*ada. Každý má své hobby a každý dělá to, co má rád. Dělej si svoje a neřeš blbečky. Ke každému se chovám jak si zaslouží a dělám si své.

Pro někoho možná arogantní blbeček, pro druhé výjimečný člověk. Na každého si dělám názor sám, řečím nevěřím… už víš?

Michal

To využívání bohužel taky znám. Člověk jim jednou něco dovolí a už je z toho standard. Jsem bohužel takový povahy, že nedokážu říct ne, a to je špatně. Jsem až moc hodnej, jenže jak to změnit?

Jinak výstižný článek.

Grgl

Sem tak vožralej,že sem si přečet akorát úvod. Ale MUSÍM reagovat. Děkuji BOHU i bohu, že jsem našel stránky, kde žádnej zasranej administrátor, žádnej debilní fašistickej přisluhovač nedeformuje diskuzi nějakou cenzurou a mazáním. Až vystřízlivým rád se na tuto stránku vrátím a doufám, že to není jen sen.

brigitka

Díky, za tuhle stránku, byla jsem hrozně naštvaná, když jsem zadala do Googlu vyhledávat tyto slova. Každýmu je občas nanic, mně bohužel z někoho koho mám doma, a jaksi nemám sílu bojovat proti někomu, komu asi bylo ublíženo a vybíjí si to jinde. Je dobře vědět, že každý je někdy pekelně nasraný, nejenom já.

Irena Fábryová

Jsme tam už všichni, bez rozdílu věku a nic s tím neuděláme, je to ještě horší…mohlo by se stát už něco pořádného…

Komentáře jsou pro tento článek již uzavřeny.

Předchozí příspěvek:

Následující příspěvek:

Tato stránka již není udržována. Děkuji za pochopení.