Módy do her

Pondělí, 10. Březen 2008

O tvorbu módu jsem se začal zajímat kolem roku 2004. Zde Vám uvedu pár ukázek módů co jsem vytvořil a doufám, že se Vám budou líbit. Mezi nejpovedenější módy patří „Real guns mod 1.6″ a můj oblíbený „CarlHack 1.7″.

Soldat – CarlHack 1.7

Tento hack Vám zprůhlední všechny textury a zvýrazní všechny postavy ve hře. Navíc budou zvýrazněné střely. Takže budete znatelně lepší a už Vás žádný kemper za stromem nepřekvapí. Vytvořit tento mód mně napadlo, když jsem zjistil, že většina hráčů v Soldatu lamersky kempí.
Stáhnout mód: soldat_carlhack_1.7.exe [598 kB]

Soldat – Real Guns Mod 1.6

Už podle názvu je jasné, co tenhle mód bude dělat. Mód předělá hru, přidá nové zvuky, nové obrázky a kompletně předělá zbraně. Je také reálnější než originální Soldat. Pokud si chcete zkusit jak vypadá reálný Soldat, stahujte :).
Stáhnout mód: soldat_real_guns_mod_v1.6.exe [1,28 MB]

Soldat – Guns Mod 1.3

Toto byl můj první mód co jsem vytvořil. Předělá kompletně všechny zbraně. Minigun střílí 11 raket, Steyr-AUG střílí přes 40 kulek za 10 sekund a další a další blbosti, které jsou ovšem moc zábavné. Pokud Vás nudí stereotypní Soldat určitě si tohle stáhněte. Pár hodin kvalitní zábavy se hodí.
Stáhnout mód: soldat_guns_mod_v1.3.exe [297 kB]

{ Komentáře k článku }

Jan

Dobrý den vám přeji.
Máte mod do hry Command & Conquer: Generals – Zero Hour?
Děkuji.

Tomáš Erlich

Dobrý den,
bohužel nemám. Zde jsou uvedeny jen módy, které jsem vytvořil já. Vyzkoušejte hledat na Googlu.
Doufám, že najdete co potřebujete…

Tomáš

Dobrý den, nemohl byste vytvořit hack např. zmáčknete čudlík a zabije to všechny z nepřátelského týmu nebo že vás to hodí na vrch map. Jde o Soldat 1.4.2, děkuji.

Tomáš

Jó – jak to mám udělat, když stáhnu mód? Kam ho mám nainstalovat?

Tomáš Erlich

Dobrý den,
tvorbou módů do her se již nezabývám, ale jednoduše stačí do vyhledávače napsat: „Soldat Hack“ a najde vám to mnoho stránek.

Jinak všechny módy se instalují do stejné složky, do které jste nainstaloval hru.

Tomáš

Dobrý den,
v jakých programech jste vytvářel tyto všechny hacky?

Tomáš Erlich

Instalace (.exe soubory) k těmto módům jsem vytvářel pomocí programu Inno Setup, který velice doporučuji. Všechny ostatní práce pomocí jednoduchých programů. Ty už si budete muset sehnat sám, ale u některých jednoduchých her stačí editovat soubory pomocí Poznámkového bloku…

SKID

Co říct kámo. Jsi dost velkej borec ;-).

Martin

Dobrý den,
také se zajímám o módy do her. Mohl byste mi poslat program pro tvorbu módů? Předem moc děkuji.

Tomáš Erlich

Zdravím,
tvorbou modů se již nezabývám. Zkuste zkrátka něco najít na internetu. Všechno záleží na tom, jaký mód chcete dělat. Každá hra je tvořená jinak a na každou hru musíte jinak. Ale pokud se jedná o nějakou známou hru, většinou se dá na internetu najít editor.

Jestli chcete dělat mapy, většinou se editor jmenuje Map Maker a podobně. Instalaci můžete vytvořit pomocí programu Inno Setup.
Hodně štěstí!

Foobar

Prosím tě, jak mám spustit módy? Furt to instaluji a nevím.
Prosím tě o pomoc.

Komentáře jsou pro tento článek již uzavřeny.

Předchozí příspěvek:

Následující příspěvek:

Tato stránka již není udržována. Děkuji za pochopení.