Král popu Michael Jackson zemřel

Pátek, 26. Červen 2009

Tato zpráva mně naprosto zaskočila. Dozvěděl jsem se ji dnes ráno. Nečekal jsem to. Jen jsem stál a koukal. Nemohl jsem tomu věřit. Michael Jackson je mrtvý? To přeci nemůže být pravda…

Král popu Michael Jackson zemřel

Včera, 25. června 2009 zemřel král popu Michael Jackson. Říká se, že zemřel v Los Angeles na zástavu srdce. Tahle zpráva otřásla celým světem. Nikdo to nečekal. Byl plný plánů. Měl v plánu několik koncertů v londýnské O2 Aréně. Lístky byly během několika minut vyprodané! A teď? Je mrtvý…

Král popu, který prodal více jak 750 milionů záznamů, má hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, byl zapsán do Guinessovy knihy rekordů jako nejúspěšnější bavič všech dob, získal 13 cen Grammy – zemřel. Je zbytečné psát víc. Každý ví, jaký velký člověk to byl. Zavzpomínejte na něj a poslechněte si nějaké jeho hity.

Michael Jackson byl…

Byl výborný zpěvák, skladatel, ale i tanečník. I když jsem jeho písničky mnoho neposlouchal, nešlo je zapomenout. Zněly téměř všude. Vrývaly se do paměti. Nikdy nezapomenu na jeho nesmrtelné písničky jako Beat it, Billie Jean, Smooth Criminal, či Black or White. Stejně tak nelze zapomenout na jeho zvláštní chůzi pozpátku (Moon walk).

Jackson byl jeden z nejvíce milovaných bavičů a vlivných umělců. Zanechal nesmazatelný otisk na populární hudbě a kultuře celkově. Myslím, že bude žít navždy v našich myšlenkách.

Odpočívej v pokoji MJ.

{ Komentáře k článku }

Tomáš Pučík

Mě osobně tedy MJ nijak nezasáhl. Teď bych si opravdu sám nevzpomněl na jedinou písničku, název písničky, ani rytmus. Pro mě osobně to byl prostě zpěvák, který měl hodně operací a problémy se zákonem…

Tomáš Erlich

Právě svou výstředností se asi proslavil. Bez jeho výstředního chování a oblečení by možná hudební scéna dnes byla jiná a tím rozhodně nemyslím horší. Neříkám, že jsem ho měl rád, ale když se podívám na to, co dokázal – respekt.

Miloš

Podstatně více než smrt krále popu si všímám řádících povodní.

Tomáš Erlich

Trošku arogantní ne?

Verunka

Zrovna sleduji Mtv, kde vysílají víkend s MJ. Byla jsem zrovna v zahraničí, když jsem se dozvěděla tu hroznou věc, že miláček tolika lidí je mrvet. Jsem jeho fanynkou už více než 10let a budu truchlit hodně dlouho. Nikdo už nikdy nedokáže tak skvělou hudbu, jako on. Dělal to s láskou a pro lidi. Každý na celé planetě ví, kdo byl Michael Jackson.

Nezapomenutelný zážitek pro mě zůstává i koncert v Praze v 97. Odpočívej v pokoji Michaeli :-(.

Tomáš Erlich

Nemám co dodat. Určitě máš pravdu s tím, že nikdo už nedokáže takovou hudbu jako on. Kdo ví, kde by byla hudba teď nebýt MJ.

Terezka

I když jsem na jinej styl hudby, kterej se Tomášovi nelíbí, tak když jsem se tohle dozvěděla, nemohla sem tomu uvěřit… říkala jsem si: „Vždyť to nemůže bejt možný. Vždyť má mít ještě tolik koncertů…“. Bohužel to možný bylo :(… R.I.P. Michaeli.

Tomáš Erlich

Jaký styl hudby se mi nelíbí? Rád bych to věděl :).

Petr Loukota

Když jsem si přečetl zprávu o tom, že Michael Jackson zemřel, doslova mě to coby milovníka hudby posadilo na zadek. Inu, zbyla nám tu spousta skvělých písniček a výborných tanečních kreací.

Tomáš Erlich

Přesně tak, když se podíváš, co všechno Jackson dokázal. Je borec. Určitě si zas rád někdy poslechnu jeho písničky – jsou dokonalé.

laura

Som zo slovenska a mam len 12 rokov ale Michael Jackson bol a aj je mojim idolom. Nigdy sa to nezmení. Bol super spevakom ale aj tanečníkom. Bol proste KRÁĽ POPU. Nikto už nebude taky ako bol on!

Tomáš Erlich

V dohledné době tu opravdu nikdo není. Snad se to časem změní. Bylo by fajn tu mít zase nějakou opravdovou hvězdu – ne jen takové… dočasné :-).

Terezka

SYSTem..TEkKno….UŽ VÍš KDo SEm? :-***

Tomáš Erlich

Ahoj. Chtěl bych tě hned úvodem o něco poprosit – na reakce používej tlačítko REPLY. Složí to k strukturovanému rozhovoru a je to přehlednější. Pro takové situace jsem to tu udělal. Budu rád, když to budeš také používat.

Jinak k tomu, co jsi napsala. Vím celou dobu kdo jsi. Jen jedno mi teď vrtá hlavou – jak mám chápat tu pusu? Vzhledem k tomu jak ses zachovala, když jsem se ti omluvil… opravdu netuším. Bohužel.

Terezka

Nechápeš? Tak se nesnaž pochopit!

A k té „omluvě“. Jo. Byla sem ráda, že všecko by mohlo bejt jako dřív. Ale já sem potom něco řekla a Ty si měl zase ty kecy. Nemohla bych se bavit s někým, kdo má věčně něco proti mejm kámošum a říká mi, že dopadnu jako fetka…

Tomáš Erlich

Čistě můj názor. Možná by stačilo říct něco jako: „Nechci abys o nich tak mluvil!“ a bylo by vyřešeno. Pak bych taky bral spíš osobní domluvu než posílání vzkazů přes kámošky. Bylo by to rychlejší a rozhodně lepší. Každý by měl jasno. Takhle se nic nevyřeší.

Radek N.

Mně osobně to třeba nijak nezásahlo. Řekl jsem si „hmm“ a šel dál :).

LINDY.R

Michael? To opravdu nemá smysl něco o takové gigantické hvězdě psát. Teď má cen Grammy myslím 15 nebo 16, dostal i nějaké po smrti. Podle mne je to největší pěvecká hvězda všech dob, když se podíváte na současné zpěváky a zpěvačky tak je tam buď dobrý tanec nebo zpěv, málo kdy obojí dohromady. Jenže Michael měl všechno.

Nej zpěv, tanec, koncerty, klipy, kostýmy, písničky, show. Já nevím co ještě, ale prostě nemůže nikdo, nikdo jej svrhnout. Když od 10 let trhá rekordy a v 21 letech překonává všechny nejlepší zpěváky té doby a rekordy je zapsán v knize rekordů, je největším zpěvákem všech dob.

Elwise a Mercuriho Lennona a spol nechal 100 světelných let za sebou. Pamatuju si jak umřel a jak na jeho pohřbu v té aréně lidé křičeli z hlediště Majkle jsi věčný, nebo milujeme tě Majkle, vráželo mi to slzy do očí…

Lenka

Michael je moje láska a nikdy na něho nezapomenu. MJ FOREVER.

David

Jsem hudebník a Jacksona jsem vždy respektoval, ač tento žánr nehraji. Byl učitelem všem dosavadním popovým hvězdám, jenže na nich je zjevné, že vždy vyjdou na světlo a zaniknou. V případě Jacksona tomu tak není a nebude – to z něj dělá vyjímečného….stejně jako z Beatles, Animals, The Whoo, Doors apod….

lukas

This is it, když jsem to vyděl tak sem si říkal že to měl být come back jako prase…

Komentáře jsou pro tento článek již uzavřeny.

Předchozí příspěvek:

Následující příspěvek:

Tato stránka již není udržována. Děkuji za pochopení.